Fitness Bunkr "to nejlepší je pod povrchem"

FITNESS BUNKR, Havlíčkova 1000, Mladá Boleslav 293 01, Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , Telefon: +420 326 210 865

Fitness Bunkr

Fitness Bunkr se nachází v bývalém podzemním bunkru uprostřed sídliště v Mladé Boleslavi. Mnozí si pamatují tyto prostory jako bývalou diskotéku bunkr, kterou jsme před mnoha lety navštěvovali. Od té doby se mnoho změnilo. Díky podpoře širokého okruhu přátel se nám povedlo přestavět tento objekt na útulné fitness centrum, kam se rádi budete vracet.

Zacvičit si můžete na strojích nové generace od firmy LAX, které se vyznačují nejen originálním vzhledem ,ale také širokou variabilitou pohybu a nastavení. Stroje jsou vybaveny pogumovanými kotouči ( 1.25kg-20kg ). Systém jednoruček máme rozdělen na dvě části a to: Jednoručky od 1kg-10kg od firmy JORDAN. které jsou určeny především slabšímu pohlaví. Pro siláky jsou pak určeny pogumované jednoručky od firmy FITPLUS ( 10kg - 60kg ). 
 
Rozehřát se můžete na dvou běhacích pásech LIFEFITNESS 95T Engage nebo Cross trainerech LIFEFITNESS 95X Engage s dotykovou obrazovkou. Nejen pro zdravotní cvičení je určeno BOSU nebo nafukovací fitness míč.e Pokud si nebudete vědět rady, naše obsluha Vám velmi ráda s čímkoliv poradí.


Od 1. 1. 2023 Nepřijímáme karty MultiSport.


Vážení zákazníci, od 1. 1. 2024 se zvedá sazba DPH z 10% na 21%. Proto jsme i my nuceni naše služby přibližně o 11% zdražit.
Děkujeme za pochopení,
váš Fitness Bunkr